Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē auto vadītāja uzbrauc meitenei un pamet notikuma vietu 6

Šorīt, 9.aprīlī, pulksten 8.45 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknī tika saņemta informācija, ka uz neregulējamas gājēju pārejas Aizkrauklē, Spīdolas ielā, baltas krāsas Volvo automašīna uzbraukusi 2010.gadā dzimušajai meitenītei, pēc kā meitenīte tika nogādāta slimnīcā. Pēc saņemtās medicīnas aprūpes meitenīte palaista mājās — informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece. 

Sakarā ar saņemto informāciju policijas darbinieki operatīvi noskaidroja negadījumā iesaistīto automašīnu un tās vadītāju — 1956.gadā dzimušu sievieti. Sievietei alkohola reibums netika konstatēts. Pašlaik policija skaidro visus notikušā apstākļus.

Policija vērš uzmanību, ka gadījumā, ja tiek izraisīts ceļu satiksmes negadījums, nekādā gadījumā autovadītājs nedrīkst aizbraukt no notikuma vietas, atstājot cietušo bezpalīdzības stāvoklī. Ir jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība un par notikušo jāziņo policijai.

"Staburags" noskaidroja, ka negadījums noticis uz gājēju pārejas, kas ved no bijušās SEB bankas uz dīķa pusi. Par to raisījās plašas diskusijas Facebook vietnē, meitenītes māte pēc negadījuma lūdz atsaukties aculieciniekus, lai noskaidrotu auto vadītāju. Viņa informēja, ka meitai ir liels šoks un vairāki sasitumi.

Facebook vietnē raisījās diskusijas par to, ka bērniem vajag mācīt pareizi šķērsot gājēju pārēju, rūpējoties par savu drošību. Aizkrauklieti Arvis Upīts rakstīja, ka konkrētajā gadījumā meitene visu izdarīja korekti un pareizi — pārliecinājās par drošību. “No apļa braucošie auto apstājās, lai palaistu bērnu pāri. Apļa virzienā braucošais Volvo uztriecās tajā brīdī, kad bērns jau bija gandrīz ticis pāri pārejai un paātrināja savu soli (pretī braucošie auto joprojām stāvēja). Cik var spriest no video ieraksta, tad Volvo vadītājs nepamanīja bērnu vai ātrums bija uzņemts pārāk liels un nepaspēja sabremzēt. Katrā ziņā šis nav no tiem stāstiem, kur bērns ir bijis neuzmanīgs... Veselību meitenei! Cerams, ka viss nokārtosies un šīs paliks tikai par nebūtiskām atmiņām,” raksta Arvis Upīts.

"Staburags" noskaidroja, ka situācija redzama domes videokamerās. Ieva Sietniece stāsta, ka šoreiz auto vadītāja notverta bez videomateriāla apskates, jo policijai esot savas metodes, kā rīkoties šajā gadījumā, un tas ticis izdarīts diezgan ātri. 


Komentāri 6

artists30

Raksta autore tā vieta lai kopētu visu no Facebook komentāriem zem ieraksta,varētu arī paši varbūt pameklēt informācīju un visu noskaidrot. Kā tirgus tantes goda vārds. Tas teica to,tas teica šito.

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.09 17:04

jaanis.amatnieks1961

Nezinu gan,kur tirgu saskatīji....
Es rakstā saskatīju 3 daļas;
1) pirmajā daļā ir par notikumu un policijas darbību.
2) otrajā daļā Staburaga paveiktais.
3) trešajā daļā ir diskusijas/komentāri sociālajā vidē.
Kas Tevi tik ļoti neuzrunāja šajā rakstā?
Mani-pats nelaimes gadījums.

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.10 11:53

Centis Ūbele

Kāpēc nekur nevar izlasīt par to, ka 02.04. 2019 uz pārejas krustojumā pie policijas ( pie pasta) Volvo nepalaida gājējus un notrieca velosipēdistu? Liecinieks izsauca policiju, atbrauca busiņš. Kas tiek noklusēts?

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.10 09:10

guna

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece skaidro — informācija nav dota tādēļ, ka policijai vispirms jānoskaidro notikušā apstākļi, lai netiktu iedota nepareiza informācija. Policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, zvanot pa tālruni 110. Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, 2. aprīlī pulksten 17.25 automašīna Volvo braukusi pa galveno ceļu — Bērzu ielu, kad no Vidus ielas puses, Bērzu un Vidus ielas krustojumā, tai uzbraucis velosipēdists, radot automašīnas priekšējās daļas bojājumus. Pēc tam velosipēdists esot aizbraucis no notikuma vietas. Sākta administratīvā lietvedība. Policija meklē velosipēdistu.

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.10 13:32

Centis Ūbele

Velosipēdists brauca virzienā no policijas uz "Fantāzijas" pusi. Kura tur ir Vidus iela?
Par to, kā atrast velosipēdistu, jautājiet šoferim, jo viņš cietušo nosauca vārdā, radot iespaidu, ka ir pazīstami.
Ja Volvo būtu apstājies pie pārejas, palaidis vīrieti ar bērnu, kuri gāja virzienā uz policiju pāri gājēju pārejai, tad būtu arī pārbraucis velosipēdists, kurš devās pretējā virzienā. Nepalaida ne vienu, ne otru.

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.10 14:25

guna

Kur ir Vidus iela, to varat apskatīties Google kartē. Vidus iela ved gar policiju - tās posms ir no Bērzu ielas līdz Spīdolas ielai. Vidus iela arī turpinās no Bērzu ielas Purvciema virzienā. Pēc policijas sākotnējās informācijas, velosipēdists brauca pa Vidus ielu no policijas puses uz "Fantāzijas" pusi un ietriecās automašīnas Volvo kreisajā spārnā. Ja visu redzējāt, vai policijai liecinājāt?

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.10 15:20

Aizkraukles novadā