Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē dibinās fotogrāfu apvienību 6

Svētdien, 18. janvārī, pulksten 13 Aizkrauklē, muzeja klētī “Kalna Ziedos”, plānots likt pamatus vietējo fotogrāfu apvienībai.

Daudziem Aizkraukles pusē vienmēr paticis pasaulē raudzīties caur fotoaparāta objektīvu. Steidzīgajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam, tas ir viens no veidiem, kā kaut uz mikli apturēt laiku, ieskatīties cilvēkos apkārt un izvērtēt paša izjūtas.

Ko vēlamies panākt?

Veicināt un atbalstīt Aizkraukles novada un apkārtnes fotogrāfu radošās darbības, organizēt un atbalstīt radošās fotogrāfijas un komunikācijas projektus — izstādes, plenērus, radošās nometnes u. c. ar foto saistītus pasākumus; atspoguļot radošajā fotogrāfijā novada dzīvi visā tās daudzveidībā; organizēt un atbalstīt seminārus, lekcijas un izglītojošus pasākumus Aizkraukles novada un apkārtnes fotogrāfu profesionālā līmeņa paaugstināšanai; popularizēt fotogrā­fiju kā mākslas veidu Aizkraukles novadā.

Varētu turpināt vēl un vēl, taču labāk darīt, nekā skandināt par nākotnes plāniem.

Ja jūti spēju darboties fotogrāfijas jomā un saproti, ko nozīmē vārdi “radošā fotogrāfija”, pievienojies mums! Būs interesantas nodarbības un tikšanās ar nozares profesionāļiem, varēs savus darbus parādīt citiem, gūt novērtējumu un gandarījumu par paveikto. Pirmajai reizei līdzi jāņem labs garastāvoklis un vēlme darboties, un, protams, vari ņemt līdzi arī foto­aparātu.

Topošās apvienības vārdā - Arvis Voicehovičs  un Indulis Burka

Komentāri 6

Canon

Prieks par šo divu radošo personu vēlmi darboties un iesaistīt ar fotogrāfiju saistīto lietu izzināšanā citus!Lai Jums izdodas iecerētais!

pirms 4 gadiem, 2015.01.16 10:14

Zaķumuiža

Tas ir tikai apsveicami !
Uz priekšu !

pirms 4 gadiem, 2015.01.17 09:51

:)

Labprāt pievienotos, tomēr kungi pieredzējuši, ar saviem dzīves uzskatiem :)

pirms 4 gadiem, 2015.01.17 13:00

Aigars

no tiem abiem kungs un reizē arī fotogrāfs ir viens, bet otrs - Burka nav ne viens ne otrs. Divkosis.

pirms 4 gadiem, 2015.01.18 17:06

Edgars

Gribētos pievienoties
Kā var sazināties ar kādu no vadītājiem?

pirms 4 gadiem, 2015.02.12 01:24

Aizkraukles novadā