Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē ekoskolu forums “Otrais vilnis”

Aizkraukles novada ģimnāzijā 29. aprīlī notika ekoskolu forums “Otrais vilnis”. Šoreiz tā tēma bija “Ūdens un enerģija”. Forumā piedalījās 85 pārstāvji no astoņām skolām: Aizkraukles novada ģimnāzijas un pilsētas sākumskolas, A.Upīša Skrīveru vidusskolas, Rīgas Juglas vidusskolas, Rīgas 19. vidusskolas, Līvānu 1. vidusskolas, Olaines 1. vidusskolas un Ogresgala pamatskolas.

Foruma atklāšanā ģimnāzijas zālē katras skolas pārstāvji iepazīstināja ar sevi, savukārt ģimnāzijas audzēkņi, kuri aizraujas ar robotiku, demonstrēja pašu taisītos robotus. Pēc tam foruma dalībnieki piedalījās dažādās radošajās darbnīcās. Vēlāk visi devās uz Staburagu, Vīgantes parku, jo ar to ir saistīta foruma tēma: lai ūdeni izmantotu enerģijas ražošanā, tika appludināta Staburaga klints. Vīgantes parkā foruma dalībniekiem bija jāizlasa sagatavotie “Staburaga bērnu” fragmenti un saistībā ar lasīto jāizpilda dažādi uzdevumi.

Novada ģimnāzija šādu foruma organizēja otro reizi. Nākamais ekoskolu forums “Trešais vilnis” paredzēts pēc gada.

Aizkraukles novadā