Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē mācās pieaugušo izglītotāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas

Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā trīs dienas notiks vasaras skolas nodarbības  pieaugušo izglītotājiem no visām trim Baltijas valstīm.

Mācības “Baltic summer school” (Baltijas vasaras skola) sākās šodien un noslēgsies 29. jūnijā.

Šodien kursu dalībnieki uzzināja par neformālās izglītības iespējām Latvijā un Aizkrauklē, par Aizkraukles tautskolas darbību, pēc interaktīvām metodēm mācījās latviešu valodas pamatus. Aizkraukles mērs Leons Līdums visiem dāvināja piezīmju klades, uz kuru vāka redzams Aizkraukles simbols - velosipēds. Vakarā plānots apmeklēt Aizkraukles mākslas skolas izstādi, Vēstures un mākslas muzeju, Aizkraukles mākslinieču Ingūnas Skujas un Melisas Bradenas darbu izstādi, savukārt pagasta kultūras namā viesi apskatīs ekspozīciju “Padomju gadi”. Noslēgumā pilsētas kultūras namā notiks  danču vakars kopā ar folkloras kopu “Karikste”.

Trešdien, 28. jūnijā, dalībnieki noklausīsies lekciju par neformālās izglītības iespējām Lietuvā un Igaunijā, kā arī mācīsies lietuviešu un igauņu valodas pamatus. Vakarā paredzēts brauciens pa Daugavu kuģītī “Vīgante”.

Savukārt ceturtdien, 29. jūnijā, būs vasaras skolas noslēgums, kurā dalībnieki runās par Eiropas projektu iespējām, dalīsies pieredzē, ierosinās idejas nākošajai vasaras skolai.

Gunas Mikasenokas foto

Aizkraukles novadā