Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē nometnē “Daugavas stāsti” tiksies dažādu valstu bērni

Ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu no 8.  līdz 14. jūlijam Aizkrauklē notiks nometne “Daugavas stāsti”, kas paredz stiprināt diasporas bērnu un jauniešu saikni ar Latviju. Nometnē piedalīsies 20 bērni no Zviedrijas, Itālijas, Horvātijas, Turcijas,  Grieķijas un pat ASV un 10 Latvijas bērni no Aizkraukles un Ogres novada.

Nometne Aizkrauklē notiks saistībā ar Latvijas valsts budžeta finansēto programmu “Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem”.

Nometnes nosaukums “Daugavas stāsti” būs vadmotīvs visu nometnes laiku, veltot to gan Latvijas senajai un nesenajai vēsturei, valsts tapšanai un simboliem, gan bērnu un  jauniešu pašu stāstiem par notikumiem, redzēto un savu vietu Latvijā un pasaulē. Aktivitātes saistītas ar darbošanos radošajās darbnīcās — mūzikā, tekstila darbnīcās un tik modernajā lego robotikā, kā arī ar aktīvu tuvāko novadu  vēsturisko vietu — Staburaga, Kokneses pilsdrupu, Likteņdārza, Aizkraukles pilskalna, A. Upīša muzeja, kā arī “Skrīveru saldumu” — iepazīšanu. Latviešu valodas un tradīciju apgūšana notiks nepiespiestā veidā, sadarbojoties Latvijas un ārzemju latviešiem, nostiprinot kontaktus un piederības izjūtu Latvijai.

Projektu īsteno Ogres biedrība “Attīstības un inovāciju mācību centrs” sadarbībā ar ārzemju latviešu biedrībām un Aizkraukles jauniešu biedrību “Galaktika”, kā arī Kokneses radošo biedrību “Baltaine”. Ar šo nometni arī Aizkraukles vārds aizskanēs tālu pasaulē!

Aizkraukles novadā