Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks informatīvs seminārs “Kā uzsākt saimniecisko darbību. Iespējas un ierobežojumi”

19. februārī plkst. 14 Aizkraukles novada Uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina topošos un esošos uzņēmējus uz informatīvu semināru “Kā uzsākt saimniecisko darbību. Iespējas un ierobežojumi”. Tas notiks Aizkraukles novada pašvaldības sēžu zālē (1. st.), Lāčplēša ielā 1, Aizkrauklē.

Komerclikums nosaka, ka saimnieciskā darbība ir jebkura sistemātiska, patstāvīga darbība par atlīdzību. Tātad jebkura personas saimnieciskā darbība, par kuru tiek gūts ienākums pret atlīdzību vairākkārt (vismaz trīs reizes gada laikā), ir jādeklarē, un iestājas pienākums reģistrēt savu saimniecisko darbību Uzņēmumu reģistrā (UR) vai Valsts ieņēmumu dienestā (VID). 

Programmā:

14:00 — 15:00 — kā uzsākt saimniecisko darbību. Iespējas un ierobežojumi. Lektore un praktizējoša grāmatvede Aija Venderote

15:00 — 16:00 — jautājumi un atbildes. Seminārs ir bez maksas, lūgums pieteikties rakstot e-pastu baiba.kellere@aizkraukle.lv. Plašāka informācija pa tālruni 26227581. 

Aizkraukles novadā