Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks izglītības darbinieku metodiskā diena

Pirmdien, 28.augustā, plkst.10 Aizkraukles pilsētas kultūras namā notiks Aizkraukles sadarbības novadu izglītības iestāžu pedagogu, izglītības iestāžu vadītāju un vietnieku metodiskā diena — informē Aizkraukles novada Izglītības pārvalde.

Paredzēts, ka metodisko dienu atklās pulksten 10.  No pulksten 10.10 līdz  12.00  kultūras nama lielajā zālē LU profesors Andris Kangro stāstīs par tēmu “OECD PISA 2015 rezultātu analīze Latvijā un pasaulē. Mācīšanās stratēģiju sasaiste ar skolēnu mācību rezultātiem”. No pulksten 10.10 līdz 12.00 kultūras nama 2.stāva zālē par  projektu “Kompetenču pieeja mācību saturā” stāstīs  pirmsskolas eksperte Agrita Miesniece, viņa runās  par projekta virzību un plānotajām pārmaiņām tuvākajos gados pirmsskolas izglītībā.

Pēc pusdienu pārtraukuma no pulksten 13 līdz 15 kultūras nama lielajā zālē LR Aizsardzības Ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons un Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins stāstīs par piederības valstij un patriotisko audzināšanu, par valsts aizsardzības mācības koncepciju skolās, par draudiem informācijas telpā (interneta troļļi u.c.) un to ietekmi uz sabiedrību.

Aizkraukles novadā