Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks Latvijas sporta veterānu 53. sporta spēles; stadionā paredzēta arī zaļumballe

16. un 17.  jūlijā Aizkrauklē notiks Latvijas sporta veterānu - senioru savienības  53. sporta spēles. Tās paredzētas vieglatlētikā, volejbolā (D 30+,D 40+, K 35+,K 45+), basketbolā (D 30+, K 35+), rokasbumbā (D 30+, K 35+,K 45+) un  minifutbolā (K 35+,K 40+,K 45+,K 50+).

Sacensības notiks šādās sporta bāzēs:
vieglatlētikā – Aizkraukles novada stadionā;
volejbolā – Aizkraukles sporta hallē un Aizkraukles novada ģimnāzijas sporta zālē; 
basketbolā – Aizkraukles sporta hallē;
rokasbumbā – Aizkraukles profesionālās vidusskolas sporta zālē;
minifutbolā – Aizkraukles profesionālās vidusskolas sporta laukumā un Aizkraukles novada ģimnāzijas sporta laukumā.

Sacensību sākums paredzēts: 16. jūlijā vieglatlētikā pulksten 10.00, visos pārējos sporta veidos – pulksten 9.00 un 17. jūlijā pulksten 9.00. Atklāšanas parāde norisināsies 16. jūlijā pulksten 21.00.Aizkraukles stadionā. Tajā novērtēs un apbalvos atraktīvākās un vizuāli skaistāk noformētās delegācijas.

16. jūlijā plkst. 22.00  Aizkraukles   novada stadionā paredzēta zaļumballe.

Pilns sacensību nolikums ir lasāms www.lsvs.lv. Vieglatlētikā pieteikumi pēc formas jāiesūta līdz 12. jūlijam plkst. 15.00 pa e-pastu: dianazv@inbox.lv vai julians73@inbox.lv.

Aizkraukles novadā