Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē notiks teātra dziesmu koncerts “SAPNIS UN MĪLESTĪBA”, plāno ierasties arī dzejniece Māra Zalīte

Dzejnieces Māras Zālītes jubilejas gadā tapis jauns teātra dziesmu koncerts “SAPNIS UN MĪLESTĪBA”. 18.februārī pulksten 16 Aizkraukles pilsētas kultūras namā notiks  teātra dziesmu koncerts “SAPNIS UN MĪLESTĪBA”, tieši Māras Zālītes dzimšanas dienā.

Pēc pērn veiksmīgi uzsāktās teātra dziesmu gadatirgus idejas, kad, skatītāju mīlestības un atsaucības pavadīts, Latviju apceļoja teatrāls koncertuzvedums „Spraud man puķi” , veidots no teātra izrāžu dziesmām ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem, arī šogad, turpinot tradīciju, ir tapis jauns koncertuzvedums – šoreiz  - dzejnieces Māras Zālītes zīmē.

18.februārī Mārai Zālītei apritēs 65 gadi, no kuriem pēdējie 30 aizvadīti, daudz rakstot ne vien libretus, bet arī dziesmu tekstus muzikālām izrādēm, mūzikliem un operām. Koncertuzvedums „SAPNIS UN MĪLESTĪBA” tiks veidots no 20 izrāžu dziesmām ar Māras Zālītes dzeju.

„Meža gulbji”, „Tobago”, „Sfinksa”, „Kaupēn, mans mīļais”, „Lāčplēsis”, Hotel Kristina”, „Indriķa hronika”, „Priekules Ikars”, „Neglītais pīlēns”, „Momo”, „Putnu opera”, „Meierovics”, „Mistērija par sapni un mīlestību”, „Še tev, Žūpu Bērtulis”, „Eža kažociņš”, „Suns un kaķe” – lūk, izrādes, kas savulaik pulcējušas pilnas skatītāju zāles teātros.

Mārai Zālītei, rakstot dziesmu vārdus teātrim, bijusi ražīga sadarbība gan ar Jāni Lūsēnu, Raimondu Paulu, Uldi Marhilēviču, Zigmāru Liepiņu, Mārtiņu Braunu, Uldi Stabulnieku, Juri Vaivodu, kuru teātra mūzika apvienojumā ar Māras Zālītes dzeju aizraus mūs visus neparastā piedzīvojumā.

Koncertuzvedumā satiksies visdažādāko izrāžu varoņi, kuru ādā caur dziesmām iejutīsies Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Anmary,  Oranžo meiteņu trio – Olga Stupiņa, Anita Levša, Inta Gudovska un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā. Koncerta režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere. Organizē „Izklaides producentu grupa 7”.

Aizkraukles novadā