Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē rīkos forumu par nevalstisko organizāciju lomu sabiedriskajās norisēs

Sestdien, 7.decembrī, Aizkraukles kultūras namā notiks biedrības "Vecāki Aizkrauklei" organizētais Aizkraukles un apkārtējo novadu nevalstisko organizāciju (NVO) forums par NVO lomu sabiedriskajās norisēs.

Paredzēts, ka forumā dažādu biedrību pārstāvji diskutēs par veidiem, kā stiprināt NVO darbību un palielināt to lomu sabiedriskajās norisēs, pašvaldības līmeņa likumdošanas procesā un citās aktivitātēs mūsu novadā un tuvākajā apkaimē.

Foruma laikā vairākas NVO iepazīstinās ar savu darbību, mērķiem un to īstenošanas metodēm. Pieredzē dalīsies Aizkraukles organizācijas, pārstāvji no tuvējiem novadiem, kā arī uzaicinātie lektori no biedrībām, kas aktīvi darbojas Rīgā, Jēkabpilī un Jelgavā.

Pēc pieredzes apmaiņas foruma dalībnieki tiks aicināti uz diskusiju par NVO stiprināšanas metodēm, tai skaitā NVO darbību koordinējošas sistēmas izveidi Aizkrauklē.

NVO forumu organizē biedrība "Vecāki Aizkrauklei" sadarbībā ar Aizkraukles novada pašvaldību, Aizkraukles Pieaugušo Izglītības un inovāciju atbalsta centru un Aizkraukles reģionālo Tautskolu.

Aizkraukles novadā