Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē risināsies EUROAPTIEKAS šogad otrais sociālais projekts — Diabēta skola

Bezmaksas holesterīna un cukura līmeņa asinīs mērījumi notiks mūsu aptiekā Gaismas ielā 22: 4., 11., 20. un 26. novembrī no plkst.14 līdz 18.

Diabēta skola notiek, lai sabiedrībā popularizētu veselīga dzīvesveida nozīmi. Šī sociālā projekta mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par to, kā izvairīties no saslimšanas ar II tipa diabētu, kā arī jau esošos hroniskos pacientus informēt, kā ikdienā atvieglot slimības norisi.

Projekta ietvaros 22 EUROAPTIEKĀS Latvijā – Rīgā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Valmierā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Ventspilī un Piņķos – katrs interesents bez maksas varēs noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, saņemt konsultāciju par diabēta risku pie īpaši izglītotiem farmaceitiem.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs EUROAPTIEKAS Diabēta skolas informatīvās kampaņas ietvaros tiks uzrunāts, lai īpaši pievērstu uzmanību tam, kā dzīvot veselīgi: ikdienā kustēties pietiekami bieži un aktīvi, lietot veselīgu uzturu, tādējādi izvairoties no II tipa diabēta. Diabēta skolas ietvaros izdoti diabēta pacientiem nozīmīgi izglītojoši materiāli, kurus bez maksas varēs saņemt visās EUROAPTIEKĀS.

Turpmākai paškontroles mērījumu veikšanai diabēta pacientiem būs pieejami arī bezmaksas aparāti cukura līmeņa asinīs noteikšanai, tāpat aptiekas klāstā būs dažādas pacientiem ar diabētu nepieciešamas preces, izvietotas speciālos, īpaši pamanāmos plauktos.

Diabēta skola (līdzās Sirds veselības skolai) ir jau otrā sociāli orientētu pasākumu kopa, ko šogad rīko EUROAPTIEKA. Pasākumi notiek EUROAPTIEKAS lielprojekta Veselīga dzīvesveida skola ietvaros.

 

Aizkraukles novadā