Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklē runā par vardarbības novēršanu 1

Aizkraukles pilsētas sākumskolā šodien notiek seminārs pirmsskolas un sākumskolas iestāžu skolotājiem un citiem speciālistiem “Vardarbības novēršana”. Nodarbības vada centra “Dardedze” pārstāves Laila Balode un Agnese Sladzevska. Nodarbības sākās ar savstarpēju iepazīšanos.

“Aizkraukles novada pašvaldība ir pirmā, kas mūs aicināja ar skolotājiem runāt par šo tēmu konkrēti, apgalvojot, ka vardarbība pret bērnu ir novēršama,” sacīja lektores.

Seminārā piedalās Aizkraukles novada skolotāji (pārstāvētas pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis”, “Zīlīte”, “Saulīte”, pagasta sākumskola, Bērnu un jauniešu centrs, 1. vidusskola, vakara (maiņu) vidusskola, Izglītības pārvalde), Neretas novada pedagogi (pirmsskolas izglītības iestāde “Ziediņš”), Jaunjelgavas novada skolotāji (Daudzeses pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš”).

“Vardarbība bērnu vidū šad tad notiek, tā ir gan emocionāla — ar vārdiem, gan fiziska,” atzīst Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” izglītības metodiķe Aija Strautniece. “Runājam ar bērniem, vecākiem dodam dažādus materiālus, cenšamies darīt visu, lai vardarbību novērstu.”

Komentāri 1

Daina

Prieks! Bet par vardarbību nav tikai jārunā semināros, tā jāizskauž katru dienu, sākot no mazumiņa un sevis. Lai skolotājiem izdodas!

pirms 2 gadiem, 2016.03.15 22:03

Aizkraukles novadā