Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklei savs visdaris 1

SIA “Aizkraukles komunālo uzņēmumu kombināts” (KUK) iegādājies daudzfunkcionālu iekārtu, kas ziemā noderēs sniega novākšanai, vasarā — zāles pļaušanai un zemes rakšanai. Jaudīgā traktora komplektācijā ietilpst sniega frēze, šķūre, kauss, pļaujmašīna un pacēlājs. Drīzumā plānots iegādāties arī ekskavatora kausu.

KUK valdes loceklis Ivars Sekacis atklāj, ka iekārtas cena ir 31 tūkstotis eiro. Vairāk kā pusi no traktora vērtības uzņēmums atgūs, piedaloties LEADER projektu aktivitātēs un realizējot Aizkraukles rajona partnerības stratēģiju.
Iekārtu daudzveidība  KUK nākotnē ļaus veikt tos darbus, kurus līdz šim pirka kā ārpakalpojumu. Turpmāk KUK tīrīšanas un rakšanas darbus piedāvās citiem, tajā skaitā privātpersonām.

Pērn lielākais darbs bija veco betona plākšņu noņemšana vairākos objektos. Ar jauno traktoru ātrāk un kvalitatīvāk veiks arī daudzus ikdienas darbus. Agrāk daudzviet pilsētā zāli nācās pļaut ar trimmeri, kas ir ilgi un darbietilpīgi. Ar traktoru nopļaut varēs ātrāk, nodarbinot tikai vienu cilvēku. KUK ziņā ir arī kārtības uzturēšana daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos. Līdz šim, neesot atbilstošai tehnikai, nācies atteikt vai sarežģīti bija veikt ietvju un laukumu tīrīšanu. Tas attiecināms uz laukumiem pie pašvaldības iestādēm, ceļiem privātmāju rajonā, trotuāriem, iebrauktuvēm, autobusu pieturām, mašīnu stāvlaukumiem pie veikaliem, autobusu stacijas un citviet. Šai sezonai iestādēm līgumi ar pakalpojumu sniedzējiem jau noslēgti, bet nākamajā līdz ar jaunās tehnikas iegādi līdzšinējo kārtību varētu mainīt.

Komentāri 1

Agris

Kas var būt labāks par dāvanu: http://www.salidzini.lv/c/davanas

pirms 5 gadiem, 2014.01.21 10:21

Aizkraukles novadā