Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles “Auseklītī” pieredzi gūst pedagogi no citām izglītības iestādēm

Pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) pedagogi no visa reģiona pulcējās Aizkraukles PII “Auseklītis” uz Dzimtās valodas pasākumu. “Auseklīša” bērni demonstrēja, cik dažādi un interesanti var apgūt un iepazīt latviešu valodu, viesi no citām izglītības iestādēm redzēto turpmāk varēs izmantot savā darbā.

PII “Auseklītis” kolēģus uzņēma jau ceturto reizi.

 Grupiņu “Austriņa” un “Ziediņš” bērni pasākumā tikās ar gadalaiku tēliem. Ziema, pavasaris, vasara un rudens bērniem bija sagatavojuši dažādus uzdevumus par Latviju, jautājumus, kuros vajadzēja atmest lieko variantu vai paskaidrot sakarības starp attēliem, pazīt putnus un daudz ko citu. Pasākumu centās apturēt ragana. Lai jautrība beigtos, viņa nobūra gadalaikus un tos iemidzināja. Atbildot pareizi uz raganas jautājumiem, gadalaiki pamodās, un pasākums varēja turpināties.

Inta Vīberga, Aizkraukles PII “Auseklītis” vadītāja, stāsta, ka pasākums ataino Izglītības ministrijas nostādnes, kādās bērniem nepieciešams attīstīties.

Visu rakstu lasiet laikrakstā “Staburags”.

Aizkraukles novadā