Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Bērnu un jauniešu centra pulciņu audzēkņi sniedz koncertu vidusskolas zālē

Tā kā Aizkraukles Bērnu un jauniešu centra pulciņus apmeklē daudz bērnu un centra zāle ir par mazu koncertiem kopā ar vecākiem, Ziemassvētku koncerts pirmo reizi notika Aizkraukles novada vidusskolas zālē. Zāle bija pilna.

Visu vecumu bērni priekšnesumos rādīja, ko pusgada laikā ir iemācījušies. Vismazākie, Aigas Delveres mācītie ķipari, priekšnesumus sniedza kopā ar savām mammām, jo tā drošāk. Skatītājus un klausītājus priecēja ritmikas grupa, (skolotāja Maruta Mīlīga), popgrupa (Unas Arbidāne), ģitāristi (Artūrs Zemnieks), hip hop grupa (Sanita Martiņenko).

Varēja arī aplūkot bērnu darbu izstādi, piemēram, bērnu zīmējumus un keramikas darbus. Visu pulciņu veikumu priekšnesumos nebija iespējams parādīt, piemēram, kā gan uzskatāmi varētu demonstrēt šaha un tūrisma pulciņa bērnu veikumu?

Aizkraukles BJC direktore pateicās gan bērniem, gan arī viņu vecākiem, kuri palīdzējuši pulciņu vadītājiem. Piemēram, bērnu pirmajam koncertam Madaras mamma Evija Paegle darināja skaistus tērpus.

Vecāki teātra studijas veikumu var novērtēt šodien — pulksten 16 Bērnu un jauniešu centrā teātra studija rādīs izrādi “Rūķi” (režisore Inguna Strazdiņa).


Agitas Grīnvaldes-Irukas  foto

Aizkraukles novadā