Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles bērnudārzs “Zīlīte” svin 35 gadu jubileju

Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” 35 gadu jubilejas svinības sākās ar krāšņu gājienu apkārt bērnudārza ēkai. Bērnudārzā ir 12 grupiņu, un par godu jubilejai katrai grupiņai bija izgatavots savs karogs.

Pēc gājiena bērnudārza audzēkņi un skolotājas pulcējās pagalmā, kur tika nolasīts katras grupiņas vēlējums jubilejā. Visi vēlējumi līdz ar baloniem pacēlās augstu debesīs, lai piepildītos.

Pēc tam katras grupiņas audzēkņi dažādās stacijās veica interesantus uzdevumus, cienājās ar saldējuma kokteili, kā arī katra grupiņa saņēma lielu maisu ar dāvanām — dažādām spēlēm.

Pie bērnudārza ēkas bija izveidots skaists pļavas ziedu dekors — saulīte ar skaitli “35” vidū, un katra grupiņa no līdzatnestajiem ziediem izveidoja saulītes starus.

Ar Vorslavu ģimenes gādību bērnudārza audzēkņi varēja bez maksas no sirds izpriecāties piepūšamajās atrakcijās.

Aizkraukles novadā