Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles iedzīvotāja: “Kur paliek māju vecās durvis? Tā taču ir mūsu nauda!” 5

Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 9, šodien tika sākta ārdurvju maiņa. “Kur paliek vecās durvis? Uz to man izsmeļoši neviens nespēja atbildēt, ne “Laumas A” pārstāvis, ne  mājas vecākais,” redakcijai šodien zvanīja kāda iedzīvotāja, kuras uzvārds redakcijai ir zināms.

“Bija aptauja par durvju maiņu, “Lauma A” mums sūtīja aptaujas lapas, bet es nezinu aptaujas rezultātus. Kas liek durvis un par cik lielu summu? Un kur paliek vecās durvis? Man teica — kāda tev bēda, vecās durvis sadedzinās! Atbildēja arī, ka vedīs uz “Laumas A” noliktavu un  pēc tam sadedzinās. Redzēju, ka vienas vecās durvis ienesa pagrabā, vienas  aizveda ar “Laumas A” automašīnu, bet citas stāv nomestas. Kāpēc tās nevarēja pārdot? Varbūt kāds gribētu nopirkt! Tā taču ir mājas iedzīvotāju nauda! Pirms trijiem gadiem manā kāpņutelpā nomainīja durvis, kāpēc atkal jāliek jaunas? Tās vēl bija labas. Kādreiz strādāju valsts iestādē, mums par katru veco lietu, par katru sīkumu bija jāatskaitās, kur viss palicis. Kāpēc tagad tā nav?”

SIA “Lauma A” valdes loceklis Modris Bite skaidro, ka durvis tiek mainītas, jo ir nolietojušās. Viņš pieļauj, ka vienai kāpņutelpai pirms trijiem gadiem ir nomainītas ieejas ārdurvis, bet ne jau visai mājai. Iedzīvotāju attieksme pret durvīm ir dažāda  — vienā kāpņutelpā tās kalpo ilgi, citā bieži jāremontē, jo durvis tiek salauztas, iedzīvotāji tās nesaudzē. “Tagad, ja mainām ārdurvis, tad visai mājai,” saka Modris Bite. “Vecās durvis ir pieskaitāmas pie būvgružiem. Tās aizvedam uz “Laumas A” bāzi, atdalām metāla detaļas, bet pēc tam sadedzinām. Vecās eņģes un citas detaļas likt jaunām durvīm nebūtu lietderīgi, jo tās ir nolietojušās un deformētas. Līdz šim neviens iedzīvotājs nav izteicis vēlmi pirkt durvis, kuras tiek demontētas.”

Modris Bite arī informē, ka iedzīvotāju aptaujas rezultāti tika nosūtīti visiem iedzīvotājiem, aploksnes ievietojot pastkastēs. Iedzīvotāja stāsta, ka aptaujas rezultātus ir saņēmusi, taču tur nav bijis teikts, kāda firma aptaujā izvēlēta un par cik lielu summu tā nomainīs durvis. Viņu arī interesē, kas durvis remontēs, ja radīsies kādas problēmas.

Iedzīvotāja "Laumas A" vadības teikto uzskata par atrunāšanos. Viņa ir pārliecināta, ka rīcība ar durvīm ir mājas līdzekļu izsaimniekošana. Sieviete domā, ka "Laumas A" darbinieki durvis nevis sadedzina, bet kādam atdod vai pārdod, izmanto citur. Līdzīgi esot ar čuguna stāvvadiem - kad tos nomaina, nav zināms, kur tie paliek.

“Staburags”, fotografējot durvis, sastapa kādu citu iedzīvotāju. Viņa stāstīja, ka saņēmusi informāciju par durvju izmaksām tad, kad izsūtītas aptaujas anketas. Viņas kāpņutelpā ārdurvis vēl nebija nomainītas. Sieviete bija apmierināta ar to, ka mājai tagad būs jaunas ārdurvis, un veco durvju liktenis viņu neuztrauca.

Komentāri 5

tuntulmuntuls

Nu tās durvis,kas ir bildē jau neviens pa brīvu neņems,kur nu vēl pirks.Tantei laikam nav īsti kārtībā ar saprašanu,kas ir labas vai lietojamas durvis.Lai Lauma tās durvis viņai arī pārdod.

pirms 2 gadiem, 2016.07.14 22:22

rintintins1979

Nodomāju tieši tāpat. Vēl pieļauju iespēju, ka kāds varētu satraukties par to, lai tādus graustus atdod kādam dārziņos sakurināt, taču ne jau pārdot. Bet kā teicis Einšteins: divām lietām nav robežu - cilvēku stulbumam un Visumam.

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 07:52

arija14

Vai mēs -iedzīvotāji parasti nesūdzamies par komunālo pakalpojumu dārdzību, par lielajiem maksājumiem dzīvokļus apkalpojošām firmām, kaut mantu par kuru esam samaksājuši savu naudu, nesargājam? Pie visa pieejam ar ''lielmaņa'' manierēm.

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 16:51

emmma->arija14

Fakts! Visi rikai brèc vienā brēkšanā,daudz jāmaksā-brēc,durvis salauztas-brēc,tikai ,ja katrs aizdomātos kapèc? un sāktu kaut nedaudz rūpīgāk attiekties pret koplietošanas lietām,noteikti viss mainītos uz labo pusi.

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 17:20

signis13

lai tantukam sanes dzīvoklī,visas un ar izlaustajām kārbām!!!kļūs stāvus bagāta!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 23:16

Aizkraukles novadā