Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Interešu izglītības centrs noslēdz sezonu

Ar krāšņu koncertu un radošo pulciņu audzēkņu darbu izstādēm noslēgusies Aizkraukles interešu izglītības centra bērnu un jauniešu pulciņu aktīvā darbības sezona.

Centra vadītāja Zane Romanova pastāstīja, ka centrā darbojas 16 pulciņi bērniem un jauniešiem, kā arī tā telpas izmanto hip hop deju studija. Pavisam  nodarbības ikdienā apmeklē vairāki simti bērnu ne tikai no Aizkraukles, bet arī apkārtējiem novadiem, jo nekur citur nav tik plašs interešu izglītības piedāvājums.

Zane Romanova pateicās visiem pulciņu vadītājiem par ieguldīto darbu, jo tieši pēdējos gados centra vārds, pateicoties pulciņu audzēkņu panākumiem, izskanējis Latvijā un pat ārpus tās robežām. Zīmēšanas pulciņa vadītājas Ināra Plakanes audzēkņi piedalījušies gan vietējos, gan starptautiskajos konkursos. Pirmo gadu konkursā piedalījās Anta Brimerberga vadītās tehniskās jaunrades pulciņa audzēkņi, regulāri konkursos ar panākumiem startē Artūra Zemnieka un Unas Arbidānes dziedātāji un muzikanti. Popgrupa “Unikumi” piedalījusies arī televīzijas raidījumos. Sekmīgi šaha sacensībās startē Irina Sokolas vadītā šaha pulciņa audzēkņi.

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto

Aizkraukles novadā