Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles kārtības mīļotāji: “Kāpēc betona bluķus sastūma grāvmalā?”

“Pirms kāda laika tika sakopts ceļmalas posms vietā, kur, izbraucot no Aizkraukles, ir pagrieziens uz HES pusi. Tas viss ir skaisti, bet kāpēc betona bluķi,  troses un citas drazas tika sastumtas grāvmalā? Tur bija bedre. Vienu vietu sakopj, bet turpat blakus citu vietu piedrazo!” redakcijā sašutusi vērsās kāda aizkraukliešu ģimene, kurai patīk kārtība un kura ir piedalījusies apkārtnes sakopšanas darbos.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Einārs Zēbergs skaidro, ka, kopjot ceļa malu, tobrīd nebija tehnikas, ar ko visu savākto aizvest. Viņš norāda, ka betona bluķi un cita draza ceļmalas posmā ir bijusi jau sen, tagad viss sakopts un sastumts vienā vietā. Bet betona bluķi tur nepalikšot, tie tur esot īslaicīgi, viss tikšot izvests. 

Izpilddirektora teikto “Staburags” darīja zināmu aizkraukliešu ģimenei. Bet gaidītā iepriecinājuma vietā skanēja neticīgs izsauciens: “Ak tā gan? Nebija tehnikas? Jau kādu mēnesi tur viss tā arī stāv piedrazots!” Šī ģimene notikušo vērtē kā neizdarību, nevis tehnikas trūkumu.

Aizkraukles novadā