Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Mākslas skolas direktore iesniedz atlūgumu

Pēc Aizkraukles Mākslas skolas direktores Taigas Kalvišķes iesnieguma Aizkraukles novada dome 21. decembra sēdē nolēma atbrīvot viņu no direktores amata no šīgada 30. decembra, savstarpēji vienojoties, saskaņā ar Darba likuma 114. pantu.

“Iesniegums man nebija pārsteigums, jo direktore jau apmēram pirms pusgada mutiski informēja par šādu iespējamo lēmumu, un es to respektēju,” saka novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

“Esmu izdegusi, nogurusi,” “Staburagam” stāsta Taiga Kalvišķe. “Skolas direktores amatā būs apritējuši jau 25 gadi, bet pavisam pedagoģiskajā darbā 50 gadu. Tas ir daudz. Vēl palīdzēšu sagatavoties skolas 25 gadu jubilejai, kuru plānojam svinēt 20. janvārī.”

Plānots, ka direktora pienākumus pildīs līdzšinējā direktores vietniece un zīmēšanas, gleznošanas un veidošanas skolotāja Sarmīte Rudaka.

Novada dome apstiprināja pretendentu atlases konkursa nolikumu uz vakanto  Aizkraukles novada Mākslas skolas direktora vietu un kandidātu atlases komisijas sastāvu, tiks izsludināts konkurss.  Pretendenti novada pašvaldībā varēs pieteikties no 27. decembra līdz 16. janvārim. Pirmajā kārtā komisija izskatīs pieteikumus un apstiprinās pretendentu sarakstu dalībai konkursa otrajā kārtā, savukārt otrajā kārtā norisināsies intervijas ar konkursa komisiju, kuru laikā vajadzēs prezentēt izglītības iestādes attīstības vīziju.

Aizkraukles novadā