Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada domes deputāti kopj pilskalnu 1

Pie Aizkraukles novada domes ēkas talkas dienas rītā 25. aprīlī nebija ne mūzikas, ne lielākas cilvēku pulcēšanās, kā tas ierasts citus gadus. Talkas koordinators Dzintars Grundšteins informē, ka iepriekš tika izdalīts ap 1000 zilo talkas maisu un skolu, iestāžu, uzņēmumu pārstāvji apkārtni un talkā pieteikto teritoriju sakopa jau iepriekš.

Dzintars Grundšteins arī stāsta, ka Daugavmalā kāds bija centies parevidēt zilos talkas maisus, iespējams, meklējot pudeles, tur bija izbērts viena maisa saturs.

Aizkraukles novada domes deputāti un muzeja darbinieki šodien kopa  Aizkraukles pilskalna un muzeja apkārtni — zāģēja zarus, krūmus, kokus, ugunskurā sadedzināja pērnās lapas. Muzeja darbinieces, kopjot pilskanu, atrada dažādus atkritumus, tajā skaitā katliņu ar visu vāciņu.

Pieteicās arī kāds brīvprātīgais — aizkrauklietis Vladimirs Šabarovs, kurš uz pilskalnu bija devies pastaigā ar suni, palūdza zilo talkas maisu, lai salasītu atkritumus “Kapteiņa krodziņa” apkārtnē.

Komentāri 1

vilnis.rubikis

Kad beigsiet zāģēt, zarus vai 2015.gada sezonā Aizkrauklē būs zāle, iekš telpām, volejbolistiem!!!!!!!!! Plūme to gribētu!!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2015.04.26 01:14

Aizkraukles novadā