Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada domes vadība un “Swedbank” sveic labākos skolotājus

Aizkraukles novada kultūras namā 7. oktobrī novada domes vadība sumināja  20 skolotājus, kurus skolu un pirmsskolas iestāžu kolektīvi šogad izvirzīja nominācijai “Labākais skolotājs 2016”. “Swedbank” dāvanu karti 100 eiro vērtībā laimēja divas skolotājas.

Aizkraukles novada domes vadība ikvienam skolotājam bija sarūpējusi dāvanu — termosu, paslēptu glīti iesaiņotā kastītē, pie kuras bija piestiprināta lentīte ar sākotnēji neredzamu uzrakstu “Jūs esat laimējis” (diviem skolotājiem) un “Kompliments” (pārējās lentītes). Katrs skolotājs pats izvēlējās, kuru kastīti ņemt.

“Swedbank” sarūpēto “Galactico” dāvanu karti 100 eiro vērtībā laimēja Aizkraukles Profesionālās vidusskolas skolotāja Lija Glezerova, bet otru dāvanu karti neieguva neviens no klātesošajiem skolotājiem.

Trīs skolotāji nebija ieradušies — uz galda bija palikušas trīs kastītes, un vienā no tām bija “laimīgā” lentīte. Novada domes priekšsēdētāja vietniece un kultūras nama direktore Anta Teivāne dāvanu izlozēja skolotāju vietā — otru  dāvanu karti 100 eiro vērtībā ieguva Aizkraukles vakara (maiņu) vidusskolas skolotāja Anita Geižāne.

Novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par ieguldījumu izglītības jomā pasniedza Aizkraukles pagasta sākumskolas direktorei Janīnai Zolotorenko. Novada domes Atzinību par ilggadēju radošu darbu saņēma pedagoģes Gunta Krīgere un Inita Vilciņa.

Visiem suminātajiem skolotājiem pašvaldība dāvināja grupas “Elektrofolk” koncerta apmeklējumu.

 
Nominācijai “Labākais skolotājs 2016” izvirzītie skolotāji

Pagasta sākumskola — Valda Rusecka
PII “Saulīte” — Sandra Paugure
PII “Auseklītis” — Vita Kokare un Inga Grēviņa
PII “Zīlīte” — Iveta Ieviņa un Inga Padoma
Mākslas skola — Inese Dembovska
Mūzikas skola — Daina Delvere
Profesionālā vidusskola — Lija Glezerova un Rolands Krūklis
Sporta skola — Irēna Vītola
Bērnu un jauniešu centrs — Irina Sokola
Vakara (maiņu) vidusskola — Anita Geižāne
Aizkraukles novada vidusskola — Mārīte Broka, Ligita Veļčinska, Astra Jansone, Lidija Molodkina, Gunta Ozoliņa, Līga Graznoviča un Aldis Labinskis

Aizkraukles novadā