Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada ģimnāzijā filmē TV raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” sižetus

Tā kā Aizkraukles novada ģimnāzijas 10.b klases skolniece Elīza Brūklena TV erudīcijas spēlē  “Gudrs, vēl gudrāks” iekļuva finālā, šodien ģimnāzijā bija ieradusies TV raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” filmētāju komanda.

Pusfināla raidījumu televīzijā varēsim vērot 5. februārī. Tajā arī rādīs šodien uzfilmēto sižetu fragmentus.

Ģimnāzijā šodien strādāja raidījuma vadītājs Kaspars Ozoliņš, operators Mārtiņš Šalmis, gaismotājs Gundars Brička un redaktore, montāžas režisore Ina Kronberga. Visus bija atvizinājis šoferis Māris Grunte.

Komanda filmēja audzināšanas stundu, kuru vadīja Gunita Elksne, un fizikas stundu skolotājas Ludmilas Belogrudovas vadībā. Tā kā fizikas stundas tēma bija cēlējspēks, arī audzināšanas stundā izskanēja šis vārds — skolēni rakstīja cēlējvārdus  jeb novēlējumu Elīzai finālā, kā arī veica citus uzdevumus.

Fizikas stundas noslēgums bija iecerēts ģimnāzijas ārpusē, gaisā palaižot gaismas laternu — siltums ir tas, kas laternu ceļ uz augšu. Diemžēl laikapstākļi ar lietu šim uzdevumam nebija labvēlīgi — laternu iedegt izdevās, taču debesīs tā nelidoja.

Pēc tam filmētāju komanda devās uz Sunākstes pamatskolu, kurā Elīza ir mācījusies līdz 9. klasei.

Aizkraukles novadā