Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada svētku pasākumi notiks 16. — 19. jūlijā

Jau tagad varam ieplānot laiku kultūras pasākumu apmeklēšanai Aizkrauklē jūnijā un jūlijā.

Aizkraukles centrālajā laukumā 1. jūnijā pulksten 18  notiks XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ieskaņu koncerts. 

“Kalna Ziedu” pilskalnā  23. jūnijā pulksten  21 sāksies Līgo svētki. Vakara ieskaņā muzicēs  postfolkloras grupa "Rikši", pēc pusnakts spēlēs grupa  "Nāc dejot!"

Novada svētki

16.jūlijā
Starptautiskā folkloras festivāla "Baltica 2015" novadu diena.
Piedalās folkloras kopas "Medainis", "Zirņi" , "Strops", "Virza"no Saldus, "Rikava" no Rikavas, "Pērlis" no Druvienas, "Kūrava" no Kuldīgas, "Vilcenes" no Rīgas, viesu kolektīvi no Igaunijas un Lietuvas u.c.

Muzejā "Kalna ziedi" pulksten 12 —  koncerts "Spēka dziesmas svētozolam".

Brīvdabas skatuve Daugavas krastā pie kultūras nama.

Pulksten 18 — runās stāstnieks Jaks (Igaunija), tulkojums būs nodrošināts, pulksten 19 — koncerts "Ciema kukulis", lauku labumu tirgus, pulksten 21 — etnogrāfiskā ansambļa "Rikava" uzvedums "Pieguļa", pulksten 22 — Ugunskurs un danči kopā ar folkloras kapelu "Karikste” no Aizkraukles

17. jūlijā
Sporta centrā pulksten 15 — pasākums Černobiļas katastrofas seku likvidēšanas dalībniekiem. Izstādes  "Tiem, kas izglāba pasauli" atklāšana. Piemiņas nozīmīšu pasniegšana

 Aizkraukles pilsētas kultūras nama 50 gadu jubileja

Pulksten 19 laukumā pie kultūras nama — tautas mākslas kolektīvu koncerts,vestibilā — V. Zvirgzdiņa fotoizstāde, pulksten 20 — svinīgs pasākums koncertzālē, pulksten 21 — brīvdabas skatuve Daugavas krastā — balle, spēlē Brāļi Auzāni un Jersikas orķestris.

18. jūlijā
Stadionā un pludmalē  — Aizkraukles novada sporta svētki “Sporto Aizkrauklē”.
Pulksten 23 — diskotēka stadionā.
Centrālajā laukumā no pulksten 9 līdz 14 — gadatirgus un atrakcijas.

19. jūlijā
Profesionālās vidusskolas stadionā  biedrības "Baltelite"  Suņu izstāde "Domes kauss".

Aizkraukles novadā