Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada teritorijas attīstības plānošanu pārspriež vien 30 cilvēku

Aizkraukles novada pašvaldībā notika tās attīstības plānošanas dokumentu un Vides pārskata projektu sabiedriskās apspriešanas sanāksme, kurā piedalījās ap 30 cilvēku.

Sanāksmes laikā gan Aizkraukles novada pašvaldības pārstāvji, gan SIA "Metrum" pārstāvji prezentēja izstrādātos dokumentus un uzklausīja iedzīvotāju ieteikumus un jautājumus. Gan sapulcē paustie ieteikumi, gan arī līdz šim rakstiski un mutiski saņemtie ierosinājumi tiks izvērtēti, un tiks meklēti risinājumi to iekļaušanai plānošanas dokumentos. Iedzīvotāji, kuriem nebija iespējas atnākt uz sapulci, bet kuriem joprojām ir jautājumi vai ierosinājumi, neko nav nokavējuši, jo sabiedriskā apspriešana ilgst līdz 24. martam.

Aizkraukles novada teritorijas attīstības plānošanas dokumentu un Vides pārskata projekta publiskās apspriešanas laikā iespējams iepazīties, izteikt priekšlikumus un piedalīties sabiedriskās apspriešanas sanāksmē arī par izstrādāto dabas parka "Daugavas ieleja" dabas aizsardzības plāna 2014.—2026. gadam projektu.

Aizkraukles novadā