Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada uzņēmējus aicina uz bezmaksas semināru par eiro ieviešanu

Banka Citadele sadarbībā ar LR Finanšu ministriju pirmdien, 23. septembrī, aicina Aizkraukles un apkārtējo novadu uzņēmējus uz bezmaksas semināru „Eiro ieviešana Latvijā un bankas pakalpojumu pieejamība”, lai informētu uzņēmējus par eiro ieviešanas procesu, bankas pakalpojumu pieejamību, eiro priekšpiegādi un to, kā uzņēmējiem sagatavoties valūtas maiņai.  

Seminārs norisināsies pirmdien, 23. septembrī, no plkst. 15:00 līdz 17:00 Aizkraukles domes Lielajā konferenču zālē, Lāčplēša ielā 1a, Aizkrauklē.

Ko, gatavojoties eiro ieviešanai, svarīgi zināt iedzīvotājiem un kas pirms eiro ieviešanas jāpaveic uzņēmējiem, lai uzņēmuma ikdienas darba nodrošināšana un eiro ieviešana noritētu veiksmīgi?

Lai pilnvērtīgi sagatavotos eiro ieviešanai, īpaši tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem būtiski valūtas maiņai gatavoties savlaicīgi. Diskusijā ar vietējiem uzņēmējiem Finanšu ministrijas un bankas Citadele eksperti atgādinās būtiskākos eiro ieviešanas posmus un normatīvos aktus, kā arī īpašu uzmanību veltīs nodokļu, grāmatvedības un eiro priekšpiegādes jautājumiem.

Semināra laikā:
·        LR Finanšu ministrijas Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone stāstīs par praktiskajām nodokļu un grāmatvedības vadlīnijām uzņēmējiem, pašvaldībām un valsts pārvaldes iestādēm;

·        bankas Citadele Aizkraukles klientu apkalpošanas centra vadītājs Edgars Ratnieks informēs par bankas pakalpojumu pieejamību saistībā ar eiro ieviešanu;

·        bankas Citadele Biznesa daļas pārdošanas vadītājs Kārlis Dorbe informēs par galvenajiem izaicinājumiem, kādiem uzņēmējiem jāgatavojas, kā arī informēs par eiro priekšpiegādi uzņēmumiem.

Aizkraukles novadā