Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles novada vidusskolas audzēknis Kristers Kokars uzvar erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālā

Aizkraukles novada vidusskolas 9.b klases audzēknis Kristers Kokars TV erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” finālā uzvarēja ar 10 punktu pārsvaru, kļūstot par Latvijas gudrāko 9. klases skolēnu. Apsveicam! Saruna ar Kristeru tiks publicēta 7. februāra "Staburaga" numurā.

Kā varējām vērot 3. februāra TV raidījumā, Kristers parādīja labas zināšanas gan fizikā un matemātikā, gan ķīmijā. Viņš fināla spēlē ieguva 43 punktus. Otrs gudrākais skolēns ir Mārtiņš Komps (Jaunstrūžānu pamatskola), kurš ieguva 33 punktus.


Vidusskolā informē, ka Kristers Kokars ir iekļauts izlasē dalībai Eiropas dabaszinātņu olimpiādē EUSO (tika izvirzīts atlasei pēc fizikas valsts olimpiādes rezultātiem). Tagad viņam ir nodarbību kurss, tad nometne Rīgā, pēc tam pavasarī nometne Dānijā.


Fināla ierakstu varam vērot šeit:


Seši labākie Latvijas 9.klases skolēni,kuri piedalījās finālā:


Ravita Rone (Rīgas 64.vidusskola);


Mārtiņš Komps (Jaunstrūžānu pamatskola);


Linda Grāvīte (Jaunpils vidusskola);


Mārcis Broks (Ogres 1.vidusskola);


Marta Elizabete Matisone (Ventspils 6.vidusskola);


Kristers Kokars (Aizkraukles novada vidusskola).

Aizkraukles novadā