Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pagasta sākumskolā radīts sajūtu labirints

Katrs sapnis kādreiz īstenojas, ja par to domā, neatliek malā un atrod īsto brīdi tā realizēšanai! Tā ir noticis ar Aizkraukles pagasta sākumskolas sajūtu labirintu.

Iecere radās pirms dažiem gadiem, bet tika realizēta šomēnes, pateicoties skolotājām Initai Vilciņai un Zanei Lukevičai, kuras organizēja darbu un aicināja vecākus palīdzēt šo ieceri realizēt.

Agrāk iecerētā taka pārauga labirintā, jo bērniem ziemā ļoti patika soļot pa skolotāja Vitolda Vilciņa veidoto sniega labirintu.

Pateicoties Andrim Bārtulim, tika izgriezta velēna, kura pēc tam tika sakārtota labirinta takas malās. Labirinta centrā tika novietots Igora Boča no koka veidotais zieds. Paldies sakām arī Vladimiram Lukevičam un Aijai Audriņai par aktīvu līdzdalību labirinta tapšanā.

Ar lielu prieku piedalījās arī skolas fizioterapeite Daila Zebauere, viņa ir pārliecināta, ka līdz ar prieku tiks veicināta katra radīto sajūtu izzināšana, uzlabosies līdzsvara izjūta un koordinācija, kā arī fiziskā un psiholoģiskā labsajūta. Par to jau pārliecinājās bērni, kuri pirmajā dienā ar savām pēdām izbaudīja labirinta radītās sajūtas.

Aizkraukles novadā