Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pagastā siltumapgādes pakalpojumus turpinās sniegt pašvaldības SIA “Aizkraukles siltums” 1

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulators) padome izsniedza licenci Aizkraukles novada pašvaldības SIA “Aizkraukles siltums” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai, līdz ar to komersants arī turpmāk sniegs siltumapgādes pakalpojumus Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā.


SIA “Aizkraukles siltums” licence siltumenerģijas pārvaldei un sadalei atbilstoši Enerģētikas likuma nosacījumiem ir izsniegta uz divdesmit gadiem, līdz 2034. gada 1. septembrim, darbībai Aizkraukles pagastā. Komersants ir reģistrēts arī kā siltumenerģijas ražotājs un tirgotājs Regulatora atbilstošajos reģistros. Tādējādi arī turpmāk SIA “Aizkraukles siltums” nodrošinās siltumapgādes pakalpojumus Aizkraukles pagastā. Komersantam ir izsniegta licence siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai arī Aizkraukles pilsētā un novadā.


Pie pašlaik aktuālās dabasgāzes tirdzniecības cenas 284,57 EUR/tūkst.nm3 (200 Ls/tūkst.km3) siltumapgādes pakalpojuma lietotājiem Aizkraukles pagastā komersants piemēro pašvaldību regulatora apstiprinātu tarifu 48,59 EUR/MWh bez pievienotās vērtības nodokļa, bet Aizkraukles pilsētā komersants piemēro tarifu, ko savulaik ir apstiprinājis pašvaldību regulators — 55,01 EUR/MWh, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Komentāri 1

kenta

Kāpēc pilsētā dārgāk nekā pagastā? cauruļu garuma dēļ? ;-)

pirms 5 gadiem, 2014.09.03 10:49

Aizkraukles novadā