Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles pilsētas kultūras namā nobaudāms fotokluba "rasols" ar 13 sastāvdaļām

Aizkraukles pilsētas kultūras namā atklāta Aizkraukles fotokluba bilžu izstāde.

Kā sacīja izstādes iniciators Jānis Austriņš - rasols. Šim rasolam ir 13 sastāvdaļas (autori), un pavisam kopā apskatāmas 32 to radītās fotogrāfijas - piemēram, dabas skati, portreti, dzīvnieki.

Iespēja atrādīt darbus plašākam skatītāju skaitam šeit tika dota katram, kas kaut reizi Aizkraukles fotokluba pastāvēšanas gada laikā piedalījies tā aktivitātēs. Tomēr ir arī tādi, kas labprātīgi izvēlējušies palikt, kā mēdz teikt, ”aiz kadra”.

Izstādes tapšanas procesā katrs dalībnieks personīgi izvēlējās vienu savu fotogrāfiju, kuru vēlējās parādīt citiem. Katrs nākamais konkrētā autora izstādē skatāmais darbs tika izvēlēts šādi: vienā ”maisā” salika pārējās izstādei iesniegtās bildes un, neskatoties uz vārdu un uzvārdu, no tām atlasīja tās, kuras tagad redzam. Rezultātā - kādam tikai viena, citam divas, bet vēl kādam trīs un vairāk. Šajās fotogrāfijās vērojami centieni notvert mirkli un uzburt sajūtu...

Tagad vienkopus skatāmi to kluba biedru darbi, kam nebija pretenziju sajaukties vienā lielā rasola bļodā. Un to, cik daudz un ko gada laikā esam izdarījuši, lai no šī brīža vērtē skatītājs.

Aizkraukles fotoklubs

Aizkraukles novadā