Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Profesionālā vidusskola saņem “Erasmus+” mobilitātes hartu

Aizkraukles Profesionālā vidusskola (APVS) saņēmusi Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” mobilitātes hartu jeb dokumentu, kas apliecina skolas dalību šajā programmā, audzēkņiem un skolotājiem nodrošinot praksi ārvalstīs. Harta piešķirta  visam “Erasmus+” programmas laikam — līdz 2020. gadam.

Aizkraukles Profesionālās vidus­skolas projektu vadītāja Inita Šale stāsta, ka skola  jau vairākus gadus aktīvi iesaistās “Erasmus+” projektos, katru gadu dodot iespēju audzēkņiem doties praksē uz citām valstīm. Iepriekš īstenoti četri mobilitātes projekti.

Šoreiz projektā piedalās četri automehāniķi, četri galdnieki un trīs ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, kuri 2017. gada janvārī dosies uz Vāciju, bet četri celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķi, kā arī četri ēdināšanas pakalpojumu speciālisti 2017. gada martā dosies uz Portugāli.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 20. decembra numurā. Ērti abonēt šeit

Aizkraukles novadā