Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles Profesionālajai vidusskolai uzdāvina kartingu

“LMT Autosporta Akadēmija” svinīgā ceremonijā Aizkraukles Profesionālajai vidusskolai šodien uzdāvināja jaunu kartingu dalībai projektā “LMT AA Skolu Kartinga kauss”.

Jau otro gadu “LMT Autosporta Akadēmija” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federācijas kartingu komisiju un Valsts Izglītības satura centru īsteno unikālu projektu — “LMT AA Skolu Kartinga kauss”. Projekta laikā 15 Latvijas mācību iestādēm tiek uzdāvināts Itālijā ražots “Gold Kart” sporta kartings dalībai treniņos un sacensībās “Pro-Kart kauss 2017”.

Projekta mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam. Arī Aizkraukles Profesionālā vidusskola piedalījās konkursā un izcīnīja iespēju piedalīties projektā un ieguva jaunu sporta kartingu. Līdz ar to jauniešiem būs iespēja startēt Pro-Kart sacensībās TK-Senior klasē, kā arī piedalīties semināros un treniņos Latvijā zināmu autosportistu vadībā.

Vairāk lasiet laikraksta “Staburags” 21. aprīļa numurā.

Gunas Mikasenokas foto

Aizkraukles novadā