Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles reģionālā tautskola sāk piekto sezonu 9

Aizkrauklē, muzejā “Kalna Ziedos”, ar atvērto durvju dienu Aizkraukles reģionālā tautskola sāka savu piekto sezonu. Tautskolā ir iespēja iespējams apmeklēt 27 dažādas studijas. 13 no tām šogad piedāvātas pirmo reizi.

Tautskolas atvērto durvju dienā bija iespēja satikties pašiem tautskolas dalībniekiem, uzzināt par jaunākajiem tautskolas piedāvājumiem un redzēties ar kursu vadītājiem.

— Psihologi teic, ka ceturtā, piektā diena garākos pārgājienos ir kritiskā, kad sākas vainīgo meklēšana un nevainīgo sodīšana, tas ir izvērtēšanas un pārdomu laiks, — saka Aizkraukles reģionālās tautskolas vadītāja Anita Ostrovska. — Šogad ir mainījušies daudzi pasniedzēji, jo, četrus gadus strādājot, spēki mēdz izsīkt.

Jau tuvāko nedēļu laikā darbu sāks aušanas studija. Tā darbosies divās vietās — Aizkraukles pagasta kultūras namā un Aizkraukles mūzikas skolā. Top arī tautskolas veikaliņš, kurā varēs iegādāties kvalitatīvākos darinājumus. Šajā sezonā paredzēts 13 jaunu nodarbību ciklu: aušanas studija, pinumu studija, Ziemassvētku cimdu darināšanas darbnīca, tekstilmākslas studija, rokdarbu un brīvā laika pavadīšanas klubs, galdniecība, latviešu mūzikas aktualitātes, klavierspēle, akordeona spēle, dziedāšana, dažādas svešvalodas, vieglā vingrošana, gleznošana.

Turpmāk nodarbības notiks ne tikai Aizkrauklē, bet arī Skrīveros, Staburagā un Daudzevā.

Komentāri 9

Q

Absurds, uzklikšķinu uz piedāvājumiem, bet n-tās reizes atveras reklāma "krasains Gorenje", piedāvā ledusskapjus..., lai gan visas reizes klikšķinu uz x , lai viņi neatvērtu savus piedāvājumus. Jājautā, vai tas ir speciāli darīts, jo tautskola neko nevar piedāvāt? Kāpēc es uzdodu šādu jautājumu? Tāpēc, ka vismaz četrus gadus sekoju līdzi tautskolas piedāvātajām nodarbībām un rezultāts bija tāds: mājaslapa tapšanas stadijā, no paziņām - reti, kura studija darbojas vai vispār pārtrauc darbību, vai vispār neko jaunu nepiedāvā! Tagad lasu un priecājos, ka sākas 13 jaunu nodarbību cikls! Jautājums, vai reāli arī šie 13 nodarbību cikli pastāvēs, varēs pieteikties un darbosies visu gadu, vai tā ir tikai "ķeksīša" informācija"

pirms 5 gadiem, 2013.10.22 20:46

zuze

nemaz nebiju pamēģinājusi,jā, man tas pats....ledusskapji.......haaaaaaaaaaaaa..Nu, ko,atliek secināt,ka tautskolas administrācijai ir citas prioritātes......

pirms 5 gadiem, 2013.10.22 21:31

Pārdomas

Pirms kritizējiet citus, padomājiet, ko Jūs esat spējīgi darīt/uzlabot novadā. Kāds ir Jūsu devums? Esmu apmeklējusi divas dažādas nodarbības un varu teikt, ka viss vienmēr ir bijis kārtībā.
Veiksmi visiem aktīvajiem pasniedzējiem un interesentiem jaunajā sezonā!

pirms 5 gadiem, 2013.10.22 22:22

......

Izvēlies, piesakies un ej!
Kur problēma?
Aizkrauklieši izlutināti, pie mājas nodarbības, bet nevīžo aiziet, tik pukstēt, ka nekas nenotiek!

pirms 5 gadiem, 2013.10.22 22:28

es

Kur var atrast info par nodarbību laiku un vietu! Izklausās tiešām interesanti!

pirms 5 gadiem, 2013.10.23 13:21

to....

Cik zinu, tad Domes ēkas (tajā pusē, kur SEB bankomāts) 3.stāvā pretī trepēm var aiziet un visu uzzināt!

pirms 5 gadiem, 2013.10.23 13:53

nezinītis

Kā ar finansiālo pusi Aizkraukles reģionālajai tautskolai,respektīvi cik tas viss maksā,vai administrācija saņem kādu algu vai pārtiek no studiju jeb pulciņu maksām.Kā organizēta finansiāli-saimnieciskā puse???

pirms 5 gadiem, 2013.10.23 15:08

Aizkraukles novadā