Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles skolēni iepazīst profesijas

Laikraksta “Staburags” redakcijā šodien kopā ar skolotāju Guntu Brici viesojās Aizkraukles novada vidusskolas 3.a klases skolēni, lai saistībā ar sociālo zinību stundu un karjeras izglītību iepazītu dažādas profesijas.


Laikraksta “Staburags” redaktore Agita Grīnvalde-Iruka pastāstīja par laikraksta “Staburags” vēsturi, tā tapšanu, par dažādu profesiju cilvēkiem, kas piedalās laikraksta veidošanā. Skolēniem bija arī iespēja vērot, kā maketētāja ievieto avīzē tikko uzņemtās skolēnu fotogrāfijas, kā notiek avīzes lapu printēšana.


“Līdz šim šķita, ka avīzes nav interesantas, bet tagad, kad uzzināju ko vairāk, radās interese,” stāsta Emīlija Ķirse. “Man šķita interesanti tas, ka avīzēs var uzzināt par visu, kas ir noticis agrāk,” atzīst Matīss Piļevs. Francis Možeiko savukārt teic, ka tagad ir skaidrs, kādēļ tiek rakstīts par dažādiem cilvēkiem. Roberts Gvozdevs stāsta, ka bija interesanti skatīties avīzes lapu printēšanu, uzzināt par avīzes veidošanu.


Skolēni iepriekš iepazinuši arī fizioterapeita profesiju.

Aizkraukles novadā