Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles skolēni sacenšas stafetēs, izjauc un saliek ieročus

Aizkraukles novada vidusskolas stadionā aizvadīta sporta diena, kurā pārbaudījums vidusskolēniem sagatavoja Zemessardzes 55. kājnieku bataljons. Vienlaikus notika arī Latvijas skolu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus.


Vidusskolēniem vajadzēja veikt trīs zemessargu sagatavotās stafetes. Pirmais bija skrējiens apkārt stadionam ar ieroci. Uzdevumu apgrūtināja 15 kg smagā mugursoma un ķivere. Skrējiena laikā vajadzēja veikt uzdevumu — pārnest 5 kg smago munīciju kasti. Militārā krosfita pārbaudījumā komandām vajadzēja celt un velt riepu, taisīt preses vingrinājumus un atspiesties. Pēdējais pārbaudījums bija ieroča AK4 izjaukšana un salikšana.


Pēc sacensībām balvas saņēma ātrākās komandas un spējīgākie jaunieši. Individuālajā sniegumā izcēlās Oļegs Kozjakovs un Annija Jubase.


Latvijas skolu čempionāts svara stieņa spiešanā guļus piedalījās 48 jaunieši no dažādām Aizkraukles skolām.

Gintas Grincēvičas foto


Aizkraukles novadā