Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles skolēniem labi rezultāti Zemgales reģiona skatuves runas konkursā

21.martā Bauskā notika Zemgales reģiona skatuves runas konkurss. Aizkraukles novada vidusskolas skolēni konkursā saņēma I un II pakāpes diplomus.

Skolēnu priekšnesumus vērtēja režisore Dace Liepniece, aktieris Māris Andersons un Bauskas sākumskolas direktores vietniece Inita Nagņibeda. Žūrijas loceklis M.Andersons uzteica skolēnus un viņu pedagogus. Viņa vēlējums pedagogiem: "Palīdzēt skolēniem, bet neuzspiest savu viedokli. Ļaut bērniem būt patiesiem, un viņi visu izdarīs vislabākajā veidā."

  Rezultāti

1.-3. klašu grupā: II pakāpes diploms 3.c klases skolniecei Viktorijai Vorobokai (sk.S.Rudaka) un 3.m klases skolniekam Viktoram Morevam (sk. L.Molodkina un sk. A. Jansone).

4.-6. klašu grupā:
II pakāpes diploms 4.b kl.skolniekam Kristiānam Bērziņam (sk. L.Veļčinska) un 6.kl.skolniekam Haraldam Babrim (sk. Ģ.Šimanauskis).
                                                 
10.-12.klašu grupā:
I pakāpes diploms Rūdolfam Sprukulim (sk.Z.Rasnača) un Austrim Kļaviņam (sk.L.Ondzule).


Aizkraukles novadā