Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles ūdenī leģionellas klātbūtni pagaidām neapstiprina

Šodien, 3. aprīlī, aprit 8. diena kopš ūdens analīžu paņemšanas septiņās Aizkraukles daudzdzīvokļu mājās, lai noteiktu, vai ūdenī ir leģionellas baktērija. Analīžu galīgie rezultāti būs zināmi 10. dienā.

SIA “Lauma A” valdes loceklis Modris Bite informē, ka šodien telefoniski ir sazinājies ar dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “Bior” pārstāvi. “Paņemtajos ūdens paraugos līdz šodienai aizdomas par leģionellas baktērijas klātbūtni nav apstiprinājušās,” informē Modris Bite. “Parasti leģionellas baktērijas klātbūtni apstiprina jau 8. dienā. Tomēr vēl jāgaida divas dienas. Galīgais slēdziens būs zināms 5. aprīlī. ”

Kā jau informējām, pēc dezinfekcijas ūdens paraugi tika paņemti pagrabā un dzīvoklī Lāčplēša ielā 9, kur zīdainītim tika konstatēts leģionellas izraisīts plaušu karsonis, kā arī vēl sešu daudzdzīvokļu māju pagrabā. 

Aizkraukles novadā