Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles uzņēmējdarbības atbalsta centrs informē par aktualitātēm

Aizkraukles novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Kellere informē par aktualitātēm.

13. februārī no plkst. 10 līdz 13 Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 1 (4. st., 52. kab.), notiks Jēkabpils biznesa inkubatora un ALTUM speciālistu konsultācijas  «No idejas līdz uzņēmumam» topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par atbalsta iespējām, uzsākot vai pilnveidojot uzņēmējdarbību.

Lūgums pieteikties konsultācijai, sūtot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni uz e-pastu: baiba.kellere@aizkraule.lv vai zvanot pa mob. tel. 26227581.

23. februārī no plkst. 10 līdz 12 —  ikmēneša uzņēmēju tikšanās.  Uzņēmēji saņems tābrīža aktuālo informāciju. Šoreiz plānota ekskursija uz Pļaviņu HES.

Lūgums pieteikties līdz 15. februārim, sūtot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni uz e-pastu: baiba.kellere@aizkraule.lv vai zvanot pa mob. tel. 26227581.

28. februārī plkst. 13 — “Biznesa ideju darbnīca” jauniešiem vecumā no 16 līdz 29 gadiem Aizkraukles profesionālajā vidusskolā Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 21.

Konkursa mērķis ir ģenerēt jauniešu biznesa idejas un popularizēt uzņēmējdarbību jauniešu vidū. Veiksmīgākie ideju ģeneratori saņems vērtīgas balvas un iegūs iespēju piedalīties Zemgales ideju konkursā. Sīkāku informāciju par “Biznesa Ideju konkursu” var saņemt, rakstot inga.ramane@aizkraukle.lv vai zvanot pa tālruni 27063935.

1. martā notiks Latvijas tirdzniecības un rūpniecības izbraukuma sēde Aizkraukles profesionālajā vidusskolā Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 21, kā arī ekskursija SIA “AUTOCARDAN” ražotnē.

Mācību centrs “BUTS” Lāčplēša ielā 6, Aizkrauklē piedāvā uzņēmējiem sniegt bezmaksas konsultāciju par personas datu aizsardzības jautājumiem. www.buts.lv

Sīkāka informācija par piedāvājumu: personas datu aizsardzības speciālists Artūrs Mezītis, tālr. 25600401
E-pasts: datuaizsardziba@buts.lv          

Šī gada 25. maijā stāsies spēkā Vispārīgo datu aizsardzības regula (Regula (ES) 2016/679) fizisku personu aizsardzībai attiecībā uz personas datu apstrādi Eiropas Savienībā.

Uzņēmumiem ir jābūt gataviem ievērot regulas un citus noteikumus par datu aizsardzību. Šīs regulas ieviešana paredz vērā ņemamas izmaiņas uzņēmumiem, kuru ikdiena nav iespējama bez personas datu apstrādes (piem., videonovērošana, uzņēmumu lojalitātes kartes un tml.).

Aizkraukles novadā