Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles zelta talanti

Aizkraukles Bērnu un jauniešu centrā notikušais konkurss “Zelta talanti” apliecināja, cik Aizkraukles novadā ir daudz talantīgu, vispusīgu un sabiedriski aktīvu bērnu. Desmit priekšnesumos 13 bērni apliecinaja savu prasmi dziedāt, dejot, muzicēt, kā arī pašiem radīt muzikālus skaņdarbus un dzeju.

Bērnu sagatavotos priekšnesumus vērtēja žūrija, kurā darbojās Aizkraukles pilsētas bibliotēkas bērnu nodaļas vadītāja Iveta Zemzariņa, vizuālās mākslas skolotāja Ināra Plakane un Aizkraukles novada vidusskolas audzēknis Alens Oknovs, kurš palīdzēja šo pasākumu apskaņot.

Noskatījies visus desmit priekšnesumus, Alens atzina, ka izlemt, kurš pelnījis pirmo, otro un trešo vietu, bija ļoti grūti, jo bērni patiešām ir talantīgi, nopietni gatavojušies pasākumam un ieguldījuši lielu darbu, lai sagatavotu savu priekšnesumu.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 1. novembra numurā.


Foto: Guna Skaistkalne

Aizkraukles novadā