Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles “Zīlītē” atvērto durvju dienā veic dažādus eksperimentus 3

Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte” 3. maijā, atvērto durvju dienā, nodarbības vairākās grupiņās par tēmu “Eksperiments” vēroja ap 30 pirmsskolas skolotāju no Aizkraukles, Skrīveriem, Jaunjelgavas, Daudzeses, Seces un Aknīstes.

“Zīlītes” vadītāja Ligita Neija stāsta, ka dažādus eksperimentus audzēkņi skolotāju vadībā veic jau divus gadus, ir uzkrāta pieredze, kas apkopota biezās mapēs, skolotāji mācās cits no cita un ir gatavi dalīties pieredzē arī ar citu bērnudārzu skolotājiem. Piemēram, šodien grupiņās audzēkņi veica eksperimentus, saistītus ar ūdeni, zemi, gaisu, gaismu, dažādām maņām. Nodarbības bija ļoti interesantas. Arī pašas skolotājas veica eksperimentus.


“Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis reiz sacīja, ka pirmsskolas izglītības iestādēs bērnus līdz triju gadu vecumam nemāca, tikai pieskata. Varbūt kādā bērnudārzā arī nemāca, taču mūsu skolotājām tas ir liels apvainojums, jo viņas ikdienā cītīgi strādā ar dažāda vecuma bērniem. Atvērto durvju dienā gribējām parādīt, ka tā nebūt nav, kā domā ministrs,” sacīja Ligita Neija.


Komentāri 3

skutelis

Dari ko gribi ,bet tur täpat ir bija un būs častušku līmenis.

pirms 2 gadiem, 2016.05.03 23:11

guna

Es gan tā nedomāju, biju un redzēju, cik ļoti un no sirds strādā skolotājas, cik daudz viņām ir jāzina un jāprot, cik sakārtotas un skaistas ir telpas.

pirms 2 gadiem, 2016.05.04 10:03

Skuteli

Laikam pats vēl lielākā častuškā gāji :D

pirms 2 gadiem, 2016.05.05 00:04

Aizkraukles novadā