Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles “Zīlītē” no dārza un meža ogām gatavo kokteili

Aizkraukles novada pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte” ar dārza un meža ogu ballīti šonedēļ noslēdzās divu nedēļu garumā ilgušais izzinošais darbs, kura laikā bērni mācījās pazīt, garšot un pareizi nosaukt ogas.

“Zīlītes” vadītāja Ligita Neija stāsta, ka no atsaucīgo vecāku un darbinieku sagādātajām ogām bērnudārza darbinieces izspieda un sagatavoja dažādu veidu sulu. Dārza un Meža vīriņš (Anita Luckāne un Aija Sproģe) no sulas un saldējuma bērnudārza pļaviņā sagatavoja kokteili, kuru visi nogaršoja. Pēc tam mazie ķipari, izmantojot ogas, uz balta auduma veidoja dažādas glezniņas, kuras pēc tam varēja apskatīt izstādē. Daža audzinātāja glezniņu veidošanai bija sagādājusi pat sīrupus un pārtikas pulveri. Katras grupiņas audzēkņi bērnudārza pagalmā centās atrast lielu zemeni, kurā bija paslēptas konfektes ar dažādu ogu nosaukumiem.

Aizkraukles novadā