Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukles “Zīlītē” noslēgsies projekts “Netradicionāli par tradīcijām” 2

Aizkraukles pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte” 24. novembrī pulksten 9.30 notiks biedrības “Vecāki Aizkrauklei” īstenotā kultūras sadraudzības projekta  “Netradicionāli par tradīcijām” noslēguma pasākums “Bez robežām”.

Paredzēti bērnu priekšnesumi latviešu valodā un krievu valodā, bērni veidos smilšu aplikācijas un “vēlmju sienu”, uz kuras atstās savu sapni par Aizkraukles novadu, kurā nav robežu vienam starp otru.

Šajā projektā “Zīlītē” oktobrī un novembrī notikuši trīs pasākumi. Pirmajā pasākumā 8. oktobrī darbojās 60 bērnu no bilingvālajām grupām, kurās krievvalodīgie bērni mācās latviešu valodu un latviešu bērni - krievu valodu. Piedalījās arī 16 pieaugušo. Bērni sniedza priekšnesumus latviešu un krievu valodā un noskatījās animācijas filmas abās valodās.

24. oktobrī “Zīlītē” pasākumā “Mācāmies viens no otra” piedalījās 40 bērnu no bilingvālajām grupām un 30 pieaugušo. Jēkabpils folkloras kopa “Rodņik” ģimenēm rādīja krievu tautas dejas un tērpus. Bērni latviešu un krievu valodā izstāstīja un atraktīvi parādīja pasaku par rāceni, visi apskatīja matrjošku.

10. novembrī “Zīlītē” pasākumu apmeklēja 60 bērnu no bilingvālajām grupām un 20 pieaugušo. Folkloras kopa “Karikste” demonsrēja  latviešu tautas dejas un tērpus. Visi tika iesaistīti latviešu un Mārtiņdienai veltītās rotaļās. Bērni tika iepazīstināti ar tradicionālajiem mūzikas instrumentiem un rotaļlietām.

Komentāri 2

Māmiņa

Skaidris ,kāpēc šai iestādē ,audinātājas fiziski iedarbojas 'palaiž rokas ,bērni tiek traumēti no bērnības .Ja 5 gadīgs bērns paziņo .ka audinātāja D...a ,viņu nemīl ,jautājot ,kāpēc ,viņa mano rauj aiz matiem .Griežoties pie vadības ,tā paziņo [ bērna izdomājumi ] .Izrādā ,tā vienkārši ir padomju tradīcijas .kuras tiek koptas vēl šobrīdiņ .

pirms 4 gadiem, 2014.11.17 22:02

Ilze

Un ja nu ir arī bērna izdomājumi? Nevar jau zināt, kā bija.

pirms 4 gadiem, 2014.11.18 10:16

Aizkraukles novadā