Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkraukliešu rīkotajā ansambļu sadziedāšanās koncertā

Aizkraukles novada  kultūras nama vokālie ansambļi —  sieviešu vokālais ansamblis  “Spīdala” un vīru vokālais ansamblis “Es atnākšu”  kopā ar kultūras nama darbiniekiem novembra sākumā  organizēja  vokālo ansambļu sadziedāšanās koncertu “Teic, kur zeme tā...”, veltītu Latvijas  simtgadei.

Pasākumā piedalīties atsaucās un piedalījās vokālie ansambļi no Kārsavas, Dobeles, Valkas, Ogres, Ādažu, Pļaviņu, Aizkraukles novada un Rīgas.  Katra kolektīva izpildījumā skanēja dziesmas par mūsu Latvijas skaistumu. Latvijas kartē katrs kolektīvs iezīmēja savu atrašanās vietu un pastāstīja, ar ko viņu dzimtā vieta ir pazīstama Latvijā.

Koncertā piedalījās komponisti Vilnis Salaks, Astrīda Klāsone, Alfons Krūmiņš,  dzejnieks Atis Silaroze, Latvijas vispārējo  Dziesmu svētku virsdiriģents Juris Kļaviņš.

“Dziesma Dzimtenei”, kuras mūzikas autors ir Alfons Krūmiņš, izpildīja ansambļi  “Spīdala” un “Es atnākšu”.

Koncerta izskaņā  visi kolektīvi kopā ar skatītājiem nodziedāja R.Paula dziesmu ar Alfrēda Krūkļa vārdiem “Teic, kur zeme tā”.

Vakara otrajā daļā katrs kolektīvs saņēma V.Salaka dziesmu kaseti ar Ata Silarozes vārdiem.

Valda Zvirgzdiņa foto

Aizkraukles novadā