Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizkrauklietes piedalās ekoskolu forumā

Šodien, 23. februārī, Aizkraukles novada vidusskolas 9. klases skolnieces Annija Jubase, kura ir skolas ekopadomes vadītāja, un Megija Laganovska, ekopadomes vadītājas vietniece, kopā ar ekoskolu koordinatori skolotāju Inesi Keišu  piedalās ekoskolu ziemas forumā Babītes vidusskolā.

Ekoskolu forumā Babītes vidusskolā tiekas vairāk nekā 100 ekoskolu no 54 Latvijas novadiem, lai sagatavotos vides izglītības aktivitātēm visa gada laikā.
Ikgadējas tikšanās ekoskolu tīkla dalībniekiem ir jau vairāk kā piecus gadus ilga tradīcija.

Foruma laikā dalībnieki apskatīs jautājumus par Latvijas dabas mantojuma saglabāšanu un galvenajiem draudiem tīrai videi.

Trešdien, 28. februārī, Aizkraukles novada vidusskolā notiks paplašinātā ekopadomes sēde, kurā piedalīsies arī novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

27. aprīlī Aizkraukles novada vidusskolā notiks ceturtais ekoskolu forums. Tā tēma ir “Ūdens un atkritumi”. Par devīzi šoreiz izvēlētas rinda “To skaidro ūden' nejauciet!” no "Čikāgas piecīšu" dziesmas.


Aizkraukles novadā