Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alises Zinovjevas pārsteigums klausītājiem — priekšnesums kopā ar septiņgadīgo meitu

1. jūlijā Aizkraukles pilsētas kultūras namā notika lieliskās soprāna balss īpašnieces Alises Zinovjevas koncerts “Atkal mājās...”.

Alises koncerts bija plaši apmeklēts, kultūras nama lielā zāle bija pilna, un viņas dziedājums aizkustināja un sajūsmināja daudzus.  Zālē skanēja “bravo!”  un sirsnīgi aplausi.

Klasiskās mūzikas mīļotājus iepriecināja arī pianistes Zanes Volbergas un vijolnieces Olgas Miņinas sniegums.

Īpašs pārsteigums klausītājiem bija koncerta noslēgums, kurā dziedāja Alises meita Šanele Dilekta. Klausītājus aizkustināja arī viņu abu kopīgs priekšnesums. Šanelei Dilektai tieši iepriekšējā dienā bija apritējuši septiņi gadi, un viņa dziedāja lieliski!

Pēc koncerta daudzi Alisi vēlējās apsveikt ar ziediem un suminājuma vārdiem, kā arī lūdza autogrāfu un vēlējās kopā nofotografēties, tajā skaitā Aizkraukles mūzikas skolas pedagoģes, pie kurām savulaik Alise mācījās.  Ziedus koncerta apmeklētāji pasniedza arī viņas mammai.

Alise pateicās Aizkraukles novada domes priekšsēdētājam Leonam Līdumam un kultūras nama direktorei Antai Teivānei, ar kuru atbalstu koncerts tika noorganizēts, un uzdāvināja savu disku un itāliešu mākslinieku gleznu reprodukcijas.

Pavisam drīz,  16. jūlijā,  Jūrmalas operas festivāla “Viva Italia” Gala koncertā varēs dzirdēt Alisi Zinovjevu (soprāns) kopā ar Aleksandru Antoņenko (tenors) un Egilu Siliņu (basbaritons).

Alise Zinovjeva dzimusi Aizkrauklē, pabeigusi P.Barisona Aizkraukles mūzikas skolu, tad mācījusies J.Mediņa Rīgas mūzikas koledžā, vēlāk turpinājusi vokālās studijas Romas “Santa Cecilija” konservatorijā, pabeidza to ar izcilību un, izturot lielu konkurenci, tika iekļauta “La Scala” operas teātra akadēmijas studentu skaitā Milānā. Studijas pabeidza 2005. gadā un tur arī uzsāka savu solistes karjeru.

Šobrīd strādā ar slaveniem maestro R.Mutti, R.Abbado, D.Orenu, D.Rencetti, D.Barendomu un citiem. Alise regulāri dodas viesturnejās pa Eiropu, Ameriku, Ķīnu un Japānu un izpilda galvenās operu āriju partijas ne tikai Eiropas, bet visas pasaules teātros. Viņas kontā ir vairāk kā 30 lomu Verdi, Pučini, Čaikovska, Prokofjeva, Doniceti un citu slavenu komponistu darbos. Viņas skatuves partneri bieži ir pasaulslaveni operdziedātāji – P.Domingo, L.Nucci, F.Meli, A.Netrebko, K.Riciarelli, D.Hvorostovskis, M.Kabalje, I.Devia, A.Antoņenko, M.Malanini un citi. Pēdējos divos gados apciemojusi Latviju un dziedājusi operas festivālu Gala koncertos Jūrmalā un Ikšķilē.

Aizkraukles novadā