Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apspriešanai nodota Aizkraukles novada nākotne 1

Līdz 24. martam sabiedriskajai apspriešanai ir nodoti vairāki svarīgi Aizkraukles novada plānošanas dokumenti. Apspriešanas sanāksme notiks 14. martā pulksten 16  Aizkraukles novada pašvaldības ēkas sēžu zālē, un tajā var piedalīties ikviens novada iedzīvotājs. Savus priekšlikumus un atsauksmes iedzīvotāji un juridiskas personas var izteikt arī rakstiski.

Sabiedriskajai apspriešanai pirmajā redakcijā nodota Aizkraukles novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija, teritorijas plānojums un vides pārskata projekts, kas ietver periodu 12 gadiem — no 2013. līdz 2025. gadam. Savukārt integrētās attīstības programma plānota īsākam laikam — līdz 2020. gadam. 

Raksta turpinājumu lasiet laikraksta 21. februāra numurā

Komentāri 1

ods

Domes galvas mak tik nolaist novadu,nevis attistit,tuksa salmu kulsana notiek sedes!!!!!

pirms 5 gadiem, 2014.04.01 08:37

Aizkraukles novadā