Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AS “Virši-A” izpilddirektora amatā iecelts līdzšinējais bankas “Citadele” finanšu daļas vadītājs Jānis Vība

Par lielākā pašmāju degvielas tirgotāja AS “VIRŠI-A” izpilddirektoru iecelts Jānis Vība, kuram ir vairāk nekā 12 gadu pieredze banku sektorā. Vība pēdējo trīs gadu laikā strādājis AS “Citadele banka”, kur sākotnēji pildījis Finanšu plānošanas un kontroles nodaļas vadītāja pienākumus. Tam sekoja pievienošanās bankas vadības komandai, kļūstot par Finanšu daļas vadītāju, kur pienākumos ietilpa atbildība par AS “Citadele banka” koncerna finanšu procesiem, kā arī koncerna stratēģijas plānošana un izpildes pārraudzība.

Pirms tam Jānis Vība  bijis daļa no AS “GE Money Bank” vadības komandas, kur no 2012. līdz 2014. gadam pildījis bankas valdes locekļa un finanšu direktora pienākumus.

Jānis Vība, AS “VIRŠI-A” izpilddirektors: “Esmu pagodināts kļūt par daļu no komandas augošā un ambiciozā pašmāju uzņēmumā, kas pierādījis savu spēju attīstīties un konkurēt ar starptautiskiem degvielas tirgotājiem, ieviešot tirgū inovatīvus produktus un risinājumus. Esmu pārliecināts, ka līdzšinējā mana darba pieredze dažādu uzņēmumu stratēģiju izstrādē ļaus man veiksmīgi īstenot iesākto uzņēmuma darbības stratēģiju un izstrādāt jaunus ilgtermiņa attīstības plānus.”

Jānis Vība absolvējis Rīgas Ekonomikas Augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga), papildinot savas profesionālās zināšanas dažādās starptautiski atzītās apmācībās.

AS “VIRŠI-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “VIRŠI-A” tīklā ir 56 spēka stacijas, no kurām 52 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos. AS “VIRŠI-A” 2016. gadā strādāja ar 117 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9.7% vairāk nekā gadu iepriekš, un Uzņēmuma peļņa sasniedza 1.1 miljonu eiro. Pēc Valsts ieņēmumu datiem AS “VIRŠI-A” 2016. gadā bija lielākais nodokļu maksātājs Zemgales plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā, veicot nodokļu maksājumus vairāk kā 18,4 miljonu eiro apmērā.

Aizkraukles novadā