Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atliek dividenžu izmaksu

SIA “Aizkraukles slimnīca” strādā ar peļņu, tomēr dividendes pašvaldība vēl nesaņem. Aizkraukles novada dome nolēma līdz 2017. gada 20. decembrim pagarināt termiņu, kurā  “Aizkraukles slimnīcai” pašvaldības kontā jāiemaksā dividendes no peļņas par 2014. un
2015. gadu — 49,7 tūkstoši eiro.

Naudu slimnīca iegulda attīstībā. Pērn 2016. gadam slimnīcas valde apstiprināja 143 tūkstošus eiro lielu ieguldījumu, tajā skaitā  10,7 tūkstoši eiro izlietoti Aizkraukles poliklīnikas fizikālās terapijas kabineta telpu vienkāršotajai atjaunošanai jeb kosmētiskajam remontam.

Jaunu krāsojumu ieguvušas sienas, griesti, grīda. Katram fizikālās terapijas kabineta nodalījumam tagad ir citāda toņa krāsojums — lai būtu dažādība, lai nebūtu tik vienmuļi un pacienti justos labāk, komfortablāk.

Iepriekšējā apgaismojuma dienas gaismas spuldzes dūca, tagad tādas skaņas vairs nav, jo ierīkots jauns apgaismojums. Iegādātas jaunas mēbeles un vairāku veidu jauna aparatūra.

Vairāk par jaunumiem Aizkraukles slimnīcā lasiet laikraksta "Staburags" 3. janvāra numurā!

Aizkraukles novadā