Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atrasts pazudušais Artūrs Ķimelis

Pirms astoņām stundām sociālā portālā Facebook lietotājs Gatis Bankavs ierakstījis, ka beigusies kopš 2. oktobra veiktā aizkrauklieša Artūra Ķimeļa meklēšana. "Labvakar, draugi. Rakstu jums ar smagu nastu uz sirds. Diemžēl Aizkrauklē pazudušais Artūrs Ķimelis ir atrasts bez dzīvības pazīmēm. Mēs visi tomēr cerējām līdz pēdējam brīdim, ka puisi atradīsim sveiku un veselu. Izsakām līdzjūtību puiša tuviniekiem," vēsta ieraksts sociālajā tīklā.

Šo informāciju apstiprina arī Artūra Ķimeļa māsas Lienes Blektes ieraksts. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece "Staburagam" stāsta, ka Artūra Ķimeļa mirstīgās atliekas Jaunjelgavā, Daugavas krastā, atradis kāds makšķernieks un par to ziņojis policijai. Policija uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 13. nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību". Tiks veikta arī tiesu medicīnas ekspertīze.

"Labvakar, draugi. Mēs daudzi tomēr kārtējo reizi esam sapratuši, cik ļoti svarīgi ir visiem turēties kopā un palīdzēt viens otram. Paldies visiem, kuri piedalījās Artūra Ķimeļa meklēšanā. Es tiešām negaidīju tik ļoti lielu atsaucību, paldies, ka jūs man esat. Mēs tagad esam viena patiešam liela un draudzīga ģimene. Es redzēju, cik ļoti saliedēti jūs bijāt un kopīgi darījāt visu iespējamo, lai atrastu Artūru... Neskatoties uz to, ka līst lietus... Jābrien līdz ceļiem pa dubļiem un jālaužas caur krūmainiem mežiem. Patiešām liels jums visiem paldies," citā Facebook ierakstā raksta Gatis Bankavs.Aizkraukles novadā