Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērs sporta totalizatoru

Pēc SIA “JOKER LTD” lūguma Aizkraukles novada dome atļāva atvērt sporta totalizatoru un derību likmju pieņemšanas vietu spēļu zālē Aizkrauklē, Bērzu ielā 10a.

Nekustamais īpašums pieder šai firmai, un dome jau iepriekš,  2012. gada novembrī, atļāva tur ierīkot spēļu zāli. Juriste Lilija Grundšteina pamatoja, ka toreiz tika izvērtēti visi apstākļi un secināts, ka spēļu zāle ir vietā, kurā atbilstoši Azartspēļu un izložu likumam ir atļauts organizēt azartspēles. Totalizatora un derību organizēšana spēļu zālē nevar radīt papildu būtisku Aizkraukles novada administratīvās teritorijas iedzīvotāju interešu aizskārumu un līdz ar to nav pamata noraidīt iesniegumu.
Deputāte Indra Vīksna balsoja pret, pamatojot, ka tāda ir viņas pārliecība, daži deputāti atturējās. Savukārt juriste nosauca vairākus piemērus, kad tiesa atcēlusi pašvaldību lēmumus, jo likums nav to pusē, un arī šajā gadījumā būtu tāpat.

Aizkraukles novadā